Kvalitatīva datu analīze, kas palīdzēs pārdot vairāk!

Mūsdienās stratēģisko mērķu uzstādīšana un rezultātu izvērtēšana ir neatņemama sastāvdaļa uzņēmuma ikdienā un arvien biežāk sākam dzirdēt par analītikas nozīmi stratēģisko lemumu pieņemšanā. Šodien web analītikas rīki sniedz lielisku iespēju ikvienas nozares uzņēmumam iekāpt sava klienta kurpēs, izzināt savas mājas lapas apmeklētāju tendences, kā arī veikt padziļinātu reklāmas datu analīzi.

Ar savām zināšanām mēs palīdzam klientiem ne vien noformulēt interneta vietnes mērķus, bet arī uzstādīt un analizēt izmērāmus rezultātus, katram uzņēmumam attīstot savu biznesu interneta vidē vēl straujāk!

Ko mēs darām?

   Datu kontu sakārtošana

Piedāvājam Google Analytics, Google My Business, Google Search Console un citu datu kontu izveidi un uzturēšanu, esošo kontu auditu un sakārtošanu, padarot rezultātu izvērtēšanas procesu vienkāršāku kā jebkad!

  Atskaišu veidošana

Nodrošinām regulāru ikmēneša atskaišu veidošanu klientam saprotamā un vienkāršā veidā. Papildus iepriekšminētajam, piedāvājam padziļinātu iegūto datu vizualizāciju.

 Analītikas rīku ieviešana

Piedāvājam dažādu analītikas rīku uzstādīšanu mājas lapā, palīdzot ikvienam uzņēmumam būt vēl vienu soli tuvāk savam klientam! Papildus nodrošinām konkrētu mājaslapas sadaļu, pogu un izvēļņu monitoringu!

Kāpēc mūs izvēlēties?

Regulāra komunikācija un atskaites – uzskatām, ka regulāra un ātra komunikācija ir atslēga mūsu darba kvalitātē! Mēs nodrošinām ātru un ērtu komunikāciju ar saviem klientiem, informējot par paveikto un sasniegto.

Nemainīga kvalitāte – mūsu komanda apzinās laika vērtību ikvienā biznesā, tieši tāpēc darba procesa ietvaros tiek uzstādīti stingri termiņi, kuros mūsu komanda vienmēr iekļaujas, garantējot nemainīgu darba kvalitāti.

Identificētas biznesa vajadzības un risinājumi – precīzai un teicamai darba izpildei, ikviena projekta sākuma posmā musu speciālisti identificē katra klienta vajadzības, uzstādot klientu mērķi un sniedzot vēlamo darba rezultātu!

Mēs ar Jums sazināsimies

Lūdzu ievadiet vārdu!
Lūdzu ievadiet e-pasta adresi!
Lūdzu ievadiet tālruņa numuru!
Lūdzu ievadiet jautājumu!
Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts!
Sazinies ar mums, zvanot pa tel. +371 22011444 vai raksti uz info@mediaparks.lv