Mājas lapas izstrāde

Mājas lapas izstrāde

Funkcionālas mājas lapas izstrāde viena klikšķa attālumā!

Šodien, mūsdienīga, meklēšanas ierīcēm optimizēta un responsīva mājas lapa vairs nav veiksmīga nejaušība. Veiksmīga mājas lapas izstrāde nav iedomājama bez pāris būtiskiem faktoriem – profesionālas komandas, pārdomātas mērķu definēšanas, kā arī teicamas komunikācijas un savstarpējas sadarbības.

Izstrādāsim jūsu mērķiem atbilstošu modernu un SEO draudzīgas mājas lapu uz Drupal vai WordPress platformas. Mūsu komanda nodrošina kvalitatīvu web lapas izstrādes procesu sākot no klienta vēlmju apzināšanas un stratēģijas izveides līdz pat web lapu uzturēšanai!

Mūsu komandā ir profesionāli UX/UI dizaineri, kas izstrādes procesā seko līdzi katram projektam, lai tas būtu izveidots maksimāli lietotājam draudzīgs. Ne vienmēr web dizaineris ir arī UX/UI dizaineris. UX/UI dizaineris ir tas, kas veic gala korekcijas web dizaineru un programmētāju darbā, lai aizstāvētu lietotāja intereses, nereti tas nozīmē arī klienta pārliecināšanu.

Kāpēc tik svarīgi ievērot labāko lietojamības praksi? Mūsdienās internets ir pārpildīts ar informāciju un piedāvājumu. Lietotājus vairs neinteresē tikai produkts, viņus interesē arī kā līdz tam nonākt. Jo vieglāks un patīkamāks būs šis ceļš, jo apmierinātāks būs klients! Lai mājas lapas izstrāde būtu veiksmīga, nepietiek tikai ar labu ideju un skaistu dizainu!

Kāpēc mūs izvēlēties veidojot sava uzņēmuma mājas lapu?

Garantēts rezultāts – mūsu komandu veido savas nozares profesionāļi, kas izveidos ne vien modernu mājas lapas dizainu, bet arī responsīvu, mobilajām un meklēšanas ierīcēm pielāgotu, kā arī poteniciālajam klientam viegli uztveramu mājas lapu.

Atbalsts un uzticamība – mūsu komanda nekad neapstājas pie iesāktā, tāpēc strādājot ar katru klientu mēs sniedzam pašu labāko un ērtāko risinājumu, mājas lapām esot vienmēr aktualizētām un meklēšanas rezultātos pamanāmām.

Izdevīgs risinājums ikvienam – mēs piedāvājam ne tikai kvalitatīvākos, bet arī finansiali izdevīgkāos risinājumus, tādā veidā esot pieejamiem ikvienam klientam – gan mazam, gan lielam.

 

Mēs ar Jums sazināsimies

Lūdzu ievadiet vārdu!
Lūdzu ievadiet e-pasta adresi!
Lūdzu ievadiet tālruņa numuru!
Lūdzu ievadiet jautājumu!
Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts!
Sazinies ar mums, zvanot pa tel. +371 22011444 vai raksti uz info@mediaparks.lv