Google Display
baneru reklāma

Google Display
baneru reklāma

Baneru reklāma – joprojām neatņemama digitālā mārketinga sastāvdaļa. Vai zināji, ka uz mērķauditoriju vērstas web baneru reklāmas var kļūt par lielisku pārdošanas rīku? Ar pareizi optimizētu un auditorijai pārdomātu baneru reklāmu ikvienam uzņēmumam ir iespējams sasniegt un piesaistīt savu produkta vai pakalpojuma mērķauditoriju. Būtiski minēt, ka baneru reklāmas paver ļoti plašas auditorijas piesaistīšanas iespējas ietverot visus populārākos medijus, blogus un citas populāras interneta vietnes, kur ir sastopami uzņēmuma potenciālie klienti.

google-display-reklama google-display-reklama google-display-reklama

Google Display baneru reklāma

Mūsdienās viens no populārākajiem reklāmas baneru veidiem. Google ļauj ļoti precīzi atlasīt auditoriju balstoties uz dzimumu, vecumu, lokāciju, pat ļoti ierobežotā attālumā, kā arī citām interesēm. Ne vienmēr visu var pateikt ar Google AdWords palīdzību. Google Display ir ērta reklāmas baneru platforma, kas ļauj tuvāk uzrunāt savu lietotāju. Pārzinot visas daudzās Google Display nianses var ļoti konkrēti izvēlēties veidu kā uzrunāt savu auditoriju, pielāgojot dizainu atbilstoši auditorijai (dzimumam, vecumam, atrašanās vietai, interesēm). Baneru dizainu var pielāgot, piemēram, laika prognozei. Ja kādreiz uzņēmējs pats varēja tikt galā ar savu Google baneru kampaņu, tad mūsdienās, pateicoties daudzajām iespējām, tas ir palicis ļoti sarežģīti. Diemžēl, mūdienās iespēju nepārzināšana – ātrākais veids, lai iztērētu neadekvāti lielus līdzekļus negūstot atdevi.

Kā mēs varam Jums palīdzēt?

  • Izvērtēt un atlasīt atbilstošāko auditoriju.
  • Izvērtēt un sastādīt atbilstošāku reklāmas plānu, balstoties uz auditoriju un tās ieradumiem.
  • Izstrādāt atbilstošu reklāmas konceptu un vizuālo noformējumu.
  • Nepārtrauktu reklāmas kampaņas uzraudzību, reklāmas materiālu atjaunošanu.
  • Profesionālu un ātru reklāmas materiālu sagatavošanu. Šī ir mūsu priekšrocība attiecībā pret daudziem konkurentiem. Mums ir sava dizaina nodaļa.

Kādas ir Google Display baneru kampaņas izmaksas?

Izmaksas tiešā nozīmē būs atkarīgas no uzrunājamās auditorijas. Jautājiet mums un mēs centīsimies sniegt Jums precīzākas atbildes un piedāvāsim piemērotākos risinājums, lai Jūs nepārmaksātu!

Google Search reklāma

Mēs ar Jums sazināsimies

Lūdzu ievadiet vārdu!
Lūdzu ievadiet e-pasta adresi!
Lūdzu ievadiet tālruņa numuru!
Lūdzu ievadiet jautājumu!
Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts!
Sazinies ar mums, zvanot pa tel. +371 22011444 vai raksti uz info@mediaparks.lv