Google AdWords – digitālā mārketinga nozarei strauji attīstoties un mainoties, Google AdWords ierindojas kā viens no efektīvākajiem digitālā mārketinga instrumentiem. Ar pareizu atslēgvārdu izvēli un optimāla reklāmas budžeta uzstādīšanu, Google AdWords reklāma palīdzēs ikvienam biznesam kļūt pamanāmam meklēšanas rezultātos, palielinot ne tikai web lapas apmeklētāju skaitu, bet arī ievērojami uzlabojot pārdošanas rezultātus.

Kas ir Google AdWords un vai man tādu vajag?

Google AdWords ir ātrākais un salīdzinoši lētākais ceļš pie potenciālā klienta. Google AdWords ir maksas rīks, kas palīdz nonākt meklētāju augšējās pozīcijās. Google AdWords ir veids, kā ātri kļūt pamanāmam. Atšķirībā no SEO (Search engine optimization) jeb meklētāja optimizācija, kas prasa laiku un specifiskas zināšanas, lai organiskā veidā nokļūtu meklētāja pirmajās pozīcijās.

Neskatoties, ka tas ir viens no lētākajiem veidiem, kā uzrunāt savu lietotāju, arī tas ar katru brīdi kļūst dārgāks, jo aizvien vairāk mājas lapu turētāju izprot šo piedāvājumu un aizvien vairāk to lieto. Google ir plaukstošs bizness, kas attiecīgi palielina cenu atbilstoši pieprasījumam. Jo populārāka nozare, jo dārgāk būs reklamēties izmantojot Google AdWords! Lai izmaksas optimizētu un nepārmaksātu pa tukšo, būtiski saprast, kas ir tie atslēgvārdi pēc kā mans potenciālais klients mani meklē! Ne vienmēr īsākais un populārākais vārds būs efektīvākais! Jo kodolīgāks vārds, jo tas būs populārāks un dārgāks, bet nenozīmē, ka efektīvāks! Šādos gadījumos uzņēmējam palīgā var nākt pats Google, kas palīdz automātiski atlasīt atbilstošākos atslēgvārdus, bet jāatzīst, ka tas efektīvi strādā angļu valodā, bet ne vienmēr latviešu valodā. Tādēļ ir vērts apsvērt un izmantot speciālista palīdzību, kas var Jūsu izmaksas ļoti būtiski samazināt ilgtermiņā.

Kādas ir izmaksas kampaņas izstrādei?

Google AdWords kampaņas cenas ir sākot no 50 EUR.  Cenu ietekmē kopējo atslēgvārdu daudzums. Rakstiet mums jautājumu, kā varam palīdzēt ar Jūsu AdWords kampaņu un mēs Jums palīdzēsim rast piemērotāko risinājumu!

Mēs ar Jums sazināsimies

Lūdzu ievadiet vārdu!
Lūdzu ievadiet e-pasta adresi!
Lūdzu ievadiet tālruņa numuru!
Lūdzu ievadiet jautājumu!
Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts!
Sazinies ar mums, zvanot pa tel. +371 22011444 vai raksti uz info@mediaparks.lv