Interneta veikala izstrāde

Interneta veikala izstrāde

Moderna un funkcionāla interneta veikala izstrāde, kas neatstās nevienu vienaldzīgu!

Katru gadu interneta veikalu skaits pieaug, kas norāda, ka veiksmīga interneta veikala darbības pamatā nepietiek vien ar estētiski pievilcīgu web lapas dizainu. Vai zināji, ka pirmās trīsdesmit sekundes ir noteicošās e-komercijas lapas apmeklētāju lēmuma pieņemšanas procesā? Tāpēc veiksmīgas un pelnošas pārdošanas platformas pamatā ir jābūt nodrošinātai ērtai navigācijai un pielāgotam dizainam ikvienas ierīces ekrānam, lai katra iepirkšanās pieredze lietotājam būtu patīkama, bez liekām raizēm!

Mūsu komanda izstrādā jebkurai ierīcei pielāgotus, vizuāli pievilcīgus interneta veikalus uz Mozello platformas bāzes. Mūsu komanda nodrošina garantētu darba kvalitāti, interneta veikalam esot estētiski pievilcīgam, funkcionālam, lietotājam ērti lietojamam un drošam.

Kāpēc mūs izvēlēties izstrādājot e-komercijas risinājumus?

Funkcionalitāte, kas pārdos vairāk – pateicoties augsti kvalificētiem speciālistiem mūsu izstrādātie interneta veikali ir ne vien estētiski pievilcīgi, bet nodrošina augstus konversiju rezultātus, e-komercijas lapām esot lietotājam ērti lietojamām un drošām.

Cieša sadarbība – piedāvājam ātru un ērtu komunikāciju ilgtermiņā, esot klientiem vienmēr pieejamiem un sniedzot labākos pieejamos tehniskos un vizuālos risinājumus projektiem.

Uzticamība – mēs nodrošinām caurspīdīgu interneta veikala izstrādes procesu, klientiem esot vienmēr informētiem par katru interneta veikala izstrādes posma soli.

Mēs ar Jums sazināsimies

Lūdzu ievadiet vārdu!
Lūdzu ievadiet e-pasta adresi!
Lūdzu ievadiet tālruņa numuru!
Lūdzu ievadiet jautājumu!
Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts!
Sazinies ar mums, zvanot pa tel. +371 22011444 vai raksti uz info@mediaparks.lv