Mobilās aplikācijas izstrāde

Mobilās aplikācijas izstrāde

Esi vēl vienu soli tuvāk savam klientam – mobilās aplikācijas izstrāde!

Vai zinaji, ka līdz 2020. gadam mobilo telefonu lietotāju skaits plāno pieaugt līdz 5,7 miljardiem? Tas tikai apstiprina to, ka mobilo ierīcu lietosana strauji pieaug, mobilajām aplikācijam kļūstot par spacīgiem mārketinga un pārdošanas instrumentiem. Ar mobilo aplikāciju, kļūstiet klientiem vēl pieejamāks!

Mūsu komanda izstrādaā katra klienta vajadzībam pielāgotas mobilās aplikācijas, ar lietotājiem draudzīgu interfeisu, kas pārdos vēl vairāk! Piedāvājam plašu pakalpojuma klāstu izstrādājot mārketinga, pārdošanas un e-komercijas, lietotāju atbalsta, biznesa projektu, kā arī IOs un Android aplikācijas. Ar stratēģiski pārdomātu mobilās aplikācijas izveides procesu, mūsu klienti ir vienmēr informēti par ikvienu aplikācijas izstrādes norises posmu!

Kāpēc mūs izvēlēties izstrādājot mobilo aplikāciju?

Drošība – mūsu komanda piedāvā profesionālu apkalpošanu, nodrošinot regulāru komunikāciju ar klientu un drošību aizsargājot gan uzņēmuma, tā arī personas datus.

Nemainīga kvalitāte un izcilība – mūsu tiekšanās pēc izcila rezultāta un gatavība jaunām iespējām un izaicinājumiem atšķir mūs no pārējiem konkurentiem tirgū. Uzstādot klientu darba mērķus un vēlamo rezultātu, izstrādāsim lietotājam draudzīgu aplikacijas interfeisu, kas neatstās nevienu lietotāju vienaldzīgu.

Regulāra komunikācija – uzskatam, ka regulāra un ātra komunikācija ir viens no noteicošajiem faktoriem darba kvalitātē! Mēs nodrošinām ātru un ērtu komunikāciju ar saviem klientiem, informējot par paveikto darba procesa gaitā.

Mēs ar Jums sazināsimies

Lūdzu ievadiet vārdu!
Lūdzu ievadiet e-pasta adresi!
Lūdzu ievadiet tālruņa numuru!
Lūdzu ievadiet jautājumu!
Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts!
Sazinies ar mums, zvanot pa tel. +371 22011444 vai raksti uz info@mediaparks.lv