SEO optimizācija
un audits

SEO optimizācija
un audits

Mūsdienās meklēšanas ierīces un internets ieņem neatņemamu lomu patērētāja ikdienā, līdz ar to ikviens uzņēmums meklē iespējas, kā reklamēt savus produktus vai pakalpojumus tiešsaistē. Viens no efektīvākajiem risinājumiem, kas palīdz veicināt mājas lapas redzamību, kā arī zīmola komunikāciju ar potenciālajiem klientiem tiešsaistē ir SEO meklēšanas ierīču optimizācija. Ne velti veiksmīgs un kvalitatīvi veikts SEO audits un optimizācija palīdzēs ievērojami palielināt mājas lapas apmeklētāju skaitu un notikušo konversiju skaitu lapā.

seo-optimizacija-un-audits seo-optimizacija-un-audits seo-optimizacija-un-audits

Kas tas ir? Vai man tāds nepieciešams?

SEO jeb meklēšanas ierīču optimizācija, ir darbību kopums pēc kā vadās Google un citi meklētāji, kad nosaka, kurā pozīcijā meklētājos parādīsies konkrētā mājas lapa. Jo pareizāk ievēroti šie kritēriji, jo augstāka būs pozīcija meklētājos! Google katru gadu paliek gudrāks un prasīgāks pret saturu, tādēļ SEO nav vienreizējs pasākums, tam jābūt iekļautam uzņēmuma ikdienas rutīnā.

Tā kā šīs meklētāju prasības mainās, attīstās un ir arī tehniski sarežģītas, ir speciālisti, kas savu ikdienu velta nemitīgai jaunākās informācijas iegūšanai un analizēšanai. SEO speciālists veiks Jūsu SEO auditu atbilstoši jaunākajām prasībām un smalki izstāstīs, kādi uzlabojumi un izmaiņas nepieciešamas. Maldīgs ir uzskats, ka būs jāvelta daudz laika un līdzekļu, lai pēc tam šīs izmaiņas ieviestu mājas lapā. Lielākoties veicamie uzlabojumi ir vienkārši veicami, kā piemēram, teksta optimizācija, ko var veikt mājas lapas administrators.

Vai Jūsu uzņēmumam nepieciešams SEO audits var diezgan vienkārši pārbaudīt – mēģinot savu mājas lapu atrast pēc populārākajiem atslēgvārdiem. Ir jāsaprot, ka ir nozares, kur ir salīdzinoši maz konkurentu, ļoti specifiskas nozares. Attiecīgi meklētājos ieņemt augstas pozīcijas var arī tad, ja SEO nav augstākajā līmenī. Bet ir ļoti populāras nozares, kur ir ļoti daudz konkurentu, šīs nozares pārstāvjiem ir krietni jānopūlās, lai iekļūtu meklētāja augšējās pozīcijās. Šeit bez pieredzējuša SEO speciālista būs grūti iztikt.

seo audits

Kā notiek SEO audits? Un cik tas maksā?

SEO speciālists izanalizēs galvenās mājas lapas sadaļas:

  • vai saturs atbilst izvēlētajiem atslēgvārdiem. Vai izvēlētie atslēgvārdi ir pietiekamā daudzumā
  • vai saturs ir pietiekamā apjomā
  • vai meta dati ir izveidoti un vai tie atbilst atslēgvārdiem
  • vai attēli ir optimizēti un atbilstošā kvalitātē
  • vai ir pareizi veidota linku struktūra
  • koda kļūdu analīze

Šie ir tikai daži no uzskaitītajiem punktiem, ko analizē SEO speciālists veicot mājas lapas meklētāja optimizācijas auditu.

Izmaksas ir ļoti atkarīgas no mājas lapas apjoma un struktūras sarežģītības. Lai noskaidrotu savas mājas lapas audita izmaksas, piesakieties uz sarunu ar kādu no mūsu SEO speciālistiem. Pat ja neizvēlēsieties auditu veikt pie mums, sarunas laikā iespējams uzzināsiet kaut ko jaunu.

UX/UI AUDITS

 

Mēs ar Jums sazināsimies

Lūdzu ievadiet vārdu!
Lūdzu ievadiet e-pasta adresi!
Lūdzu ievadiet tālruņa numuru!
Lūdzu ievadiet jautājumu!
Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts!
Sazinies ar mums, zvanot pa tel. +371 22011444 vai raksti uz info@mediaparks.lv