Par mums

Par mums

MEDIAPARKS ir pilna servisa digitālā mārketinga aģentūra un katram klientam mēs veidojam pielāgotas stratēģijas, pamatojoties uz viņu vajadzībām un mērķiem.


MEDIAPARKS kā digitālā mārketinga aģentūra analizē katru Jūsu tiešsaistes klātbūtnes aspektu, neatkarīgi no Jūsu uzņēmuma apjoma un ambīcijām. Balstoties uz mūsu pieredzi analīzes, attīstības un dizaina jomā, MEDIAPARKS katram klientam izveido unikālus un pielāgotus digitālā mārketinga risinājumus.


Pamatojoties uz mūsu 16 gadu pieredzi (sākumā kā SIA “INTERNETA RISINĀJUMU AĢENTŪRA MEDIAPARKS “) WEB risinājumu izstrādē, esam pārliecinājušies, ka, lai arī uzņēmumam tiek izstrādāta jauna mājas lapa vai interneta veikals, tas darbosies vislabāk, ja tiks stratēģiski savienots ar digitālā mārketinga rīkiem. Šī iemesla dēļ katram klientam piedāvājam pilna servisa stratēģiju izstrādi un apvienojot ar digitālo rīku iespējām, spējam palielināt redzamību, atpazīstamību un ieņēmumus.


Internets ir mūsu aizraušanās un mēs ļoti vēlamies palīdzēt uzņēmumiem sasniegt savus mērķus. Izvēloties MEDIAPARKS par savu digitālā mārketinga aģentūru, jūs nesaņemsiet tikai bezpersonisku darāmo darbu sarakstu – Jūs iegūsiet pielāgotu plānu Jūsu uzņēmuma mērķu īstenošanai.

Mēs ar Jums sazināsimies

Lūdzu ievadiet vārdu!
Lūdzu ievadiet e-pasta adresi!
Lūdzu ievadiet tālruņa numuru!
Lūdzu ievadiet jautājumu!
Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts!
Sazinies ar mums, zvanot pa tel. +371 22011444 vai raksti uz info@mediaparks.lv