Sociālo tīklu mārketings

Sociālo tīklu mārketings

Sociālo tīklu kontu uzturēšana ir kļuvusi par katra uzņēmuma ikdienu. Šodien sociālie tīkli ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa ne tikai apkārtējai sabiedrībai, bet arī uzņēmumiem. Pateicoties precīzi atlasītai auditorijai, pielāgotam, uz auditorijas interesēm balstītam ziņojumam, sociālo tīklu mārketings ir kļuvis par vienu no efektīvākajiem klientu piesaistes un pārdošanas instrumentiem!

Reklāma Facebook un Instagram

Facebook ir otrs lielākais meklētājs pēc Google. Facebook strauji aug, attīstās un pilnveido sevi kā meklētāju. Līdz ar to, ir būtiski pievērst uzmanību saturam, lai potenciālais lietotājs varētu Jūs atrast ne tikai pēc nosaukuma, bet arī pēc atslēgvārdiem. 

facebook-instagram-reklama facebook-instagram-reklama facebook-instagram-reklama

Sociālo tīklu profiliem, tāpat kā mājas lapai ir jāiziet sava higiēnas procedūra. Tiem jāsniedz noderīga informācija, informācijai jābūt svaigai un regulāri jāatjauno un jāpapildina.

Domājot par reklāmu Facebook vai Instagram ir jāsaprot un jāizvērtē auditorija. Ne visiem uzņēmumiem jābūt Instagram un ne visiem jābūt Facebook. Iztērēt lieku naudu nav liela māksla, māksla ir precīzi definēt savu auditoriju! Precīzi definēta auditorija mūsdienās ir vērtīgākā prasme. Lai cik pārdomāta būtu reklāma savā ziņojumā un izpildījumā, tā nestrādās, ja tiks rādīta nepareizajai auditorijai!

Reklāma LinkedIn

LinkedIn ir pārbaudīts un uzticams resurss biznesa cilvēkiem. Šo resursu lielākoties izvēlas B2B nozares. Arī šeit galvenais nosacījums ir pareiza auditorijas atlase, īpaši būtiski tas ir tāpēc, ka reklāma LinkedIn ir būtiski dārgāka par reklāmu Facebook un Instagram.

linkedin-reklama linkedin-reklama linkedin-reklama

Kā mēs varam Jums palīdzēt ar sociālo tīklu mārketingu?

  • Mēs varam Jums palīdzēt izveidot vai sakārtot jau esošu sociālo tīklu kontu atbilstoši jaunākajām tendencēm un labākajai praksei.
  • Izstrādāt un regulāri publicēt jaunumus, ziņas un lietotājam noderīgu informāciju.
  • Izstrādāt pārdomātu reklāmas kampaņu. Izvērtēt un atlasīt atbilstošāko auditoriju, lai optimizētu reklāmas izmaksas.

Google Display baneri

Mēs ar Jums sazināsimies

Lūdzu ievadiet vārdu!
Lūdzu ievadiet e-pasta adresi!
Lūdzu ievadiet tālruņa numuru!
Lūdzu ievadiet jautājumu!
Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts!
Sazinies ar mums, zvanot pa tel. +371 22011444 vai raksti uz info@mediaparks.lv