Digitālais mārketings

Digitālais mārketings

Uz rezultātu balstīts digitālais mārketings!

Kam ir nepieciešami digitālā mārketinga pakalpojumi? Līdz ar tehnoloģiju attīstību internets ir kļuvis par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu, arvien biežāk patērētājiem meklējot informāciju un pieņemot lēmumus esot tiešsaistē. Lai veicinātu produkta vai pakalpojuma pirktspēju digitālajā vidē, gan mazi, tā arī lieli uzņēmumi cenšas pielāgoties pārmaiņām līdzi, savās stratēģijās iekļaujot gan lietotāju paradumus, tā arī digitālā mārketinga tendences. Vai prāto, kā uzlabot sava uzņēmuma pārdošanas rezultātus internetā? Izvēlies mūsu digitālā mārketinga pakalpojumus un esi pieejams saviem potenciālajiem klientiem jau šodien!

digitalais-marketings-minidigitalais-marketings-standartadigitalais-marketings-pro

Piedāvājam uz datiem balstītus digitālā mārketinga risinājumus, tādējādi palīdzot ikvienam biznesam attīstīties tiešsaistē un būt vienu soli priekšā konkurentiem!

Izvēlēties reklāmas pakalpojumu?

 Google Ads

Digitālā mārketinga nozarei strauji attīstoties un mainoties, Google Ads ierindojas kā viens no efektīvākajiem digitālā mārketinga instrumentiem. Ar pareizu atslēgvārdu izvēli un optimāla reklāmas budžeta uzstādīšanu, Google Ads reklāma palīdzēs ikvienam biznesam kļūt pamanāmam meklēšanas rezultātos, palielinot ne tikai web lapas apmeklētāju skaitu, bet arī ievērojami uzlabojot pārdošanas rezultātus.

 Sociālo tīklu digitālais mārketings

Šodien sociālie tīkli ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa ne tikai apkārtējai sabiedrībai, bet arī uzņēmumiem. Pateicoties precīzi atlasītai auditorijai, pielāgotam, uz auditorijas interesēm balstītam ziņojumam, sociālo tīklu mārketings ir kļuvis par vienu no efektīvākajiem klientu piesaistes un pārdošanas instrumentiem! Kā populārākie šodien ir reklāma Facebook un Instagram.

 Google Display baneru reklāma

Joprojām neatņemam digitālā mārketinga sastāvdaļa. Ar pareizi optimizētu un auditorijai pārdomātu baneru reklāmu ikvienam uzņēmumam ir iespējams sasniegt un piesaistīt savu produkta vai pakalpojuma mērķauditoriju. Būtiski minēt, ka baneru reklāmas paver ļoti plašas auditorijas piesaistīšanas iespējas ietverot visus populārākos medijus, blogus un citas populāras interneta vietnes, kur ir sastopami uzņēmuma potenciālie klienti. 

 Remārketings

Ne velti tiek teikts – atkārtotā mārketingā ir spēks! Salīdzinot ar citiem mārketinga instrumentiem, remārketings ir auditoriju piesaistei izdevīgs reklāmas veids, reklāmas kampaņām esot pamanāmām tikai produkta vai pakalpojuma ieinteresētajām auditorijām, kas ir apmeklējušas konkrēto web lapu.

Kāpēc izvēlēties mūsu pakalpojumus?

Efektīvs rezultāts – pateicoties augsti kvalificētiem mārketinga speciālistiem, mūsu digitālās reklāmas kampaņas ir efektīvas un uz izmērāmu rezultātu balstītas!

Garantēta investīciju atdeve no digitālā mārketinga kampaņām – pateicoties mūsu speciālistu kompetencei, neatlaidībai un stratēģiskajām zināšanām tiek veidotas reklāmas kampaņas, kas ļauj ikvienam biznesam sasniegt un piesaistīt savu mērķauditoriju, palielinot konversiju rezultātus ilgtermiņā!

Uzticamība – mēs nodrošinām regulāru un caurspīdīgu reklāmas kontu administrēšanas procesu, klientiem esot vienmēr informētiem par plānotajām digitālā mārketinga aktivitātēm un sasniegtajiem reklāmas rezultātiem.

Mēs ar Jums sazināsimies

Lūdzu ievadiet vārdu!
Lūdzu ievadiet e-pasta adresi!
Lūdzu ievadiet tālruņa numuru!
Lūdzu ievadiet jautājumu!
Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts!
Sazinies ar mums, zvanot pa tel. +371 22011444 vai raksti uz info@mediaparks.lv