Mūsdienās ir radīts daudz rīku, kas atvieglo (vai tieši otrādi – sarežģī) dzīvi. Visam izsekot pat nav iespējams! Bet ir konti, kuriem ir jābūt un jābūt sakārtotiem pareizi, lai tie nestu labāko rezultātu.

Google Analytics konts

Google piedāvājumā ir plašs dažādu rīku kopums, kurus, pareizi lietojot, varam iegūt daudz datu, kas mums var palīdzēt izanalizēt reklāmu efektivitāti. Google Analytics ir populārākais un “must have” ikvienam biznesam un mājas lapai. Google Analytics sniedz vispusēju informāciju par mūsu mājas lapas apmeklējumu un lietotājiem no dažādiem griezumiem. Plašu iespēju veidot dažādas atskaites. Kā jau visi Google produkti, tie ir milzīgi un informācijas pārbagāti, lai tajos noorintētos, bieži nepieciešama profesionāļa palīdzība.

Google MyBusiness

Google MyBusiness mūsdienās strauji ieguvis savu popularitāti, jo ļauj uzņēmumam pašam organizēt to, kā viņš izskatās Google meklētājā. Šis konts nereti prasa daudz zināšanas, lai to pareizi aktivizētu un sakārtotu.

Google Search Console

Neaizstājams rīks, kas palīdzēs saprast, kā Google redz Jūsu mājas lapu savā meklētājā. Kādi ir atslēgvārdi pēc kuriem lietotāji Jūs atrod, kādas ir lapas kļūdas.

Kā mēs varam Jums palīdzēt?

Mūsu Google speciālisti var palīdzēt izveidot un sakārtot Jums nepieciešamos Google kontus, kas uzskaitīti un daudzus citus, arī kas nav saistīti ar Google. Palīdzēt Jums izvērtēt, kādi dati Jums nepieciešami veiksmīgu kapmaņu uzsākšanai un realizēšanai. Kā arī rezultātu saprotamu apkopojumu uz “tukošanu”.

 

 

Mēs ar Jums sazināsimies

Lūdzu ievadiet vārdu!
Lūdzu ievadiet e-pasta adresi!
Lūdzu ievadiet tālruņa numuru!
Lūdzu ievadiet jautājumu!
Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts!
Sazinies ar mums, zvanot pa tel. +371 22011444 vai raksti uz info@mediaparks.lv