Mājas lapas
tehniskais audits

Mājas lapas
tehniskais audits

Mūsdienās interneta lietotāji vēlas pēc iespējas ātrāk rast risinājumus savām problēmām un jautājumiem, kas norāda uz to, ka mājas lapas ātrumam ir liela nozīme ne vien atbilžu meklēšanā, bet arī lēmumu pieņemšanā. Vai zināji, ka web lapas ātrums ir nozīmīgs faktors web lapu pozīciju noteikšanai meklēšanas rezultātos? Tas pierāda to, ka mājas lapas ielādes ātrums ietekmē ne vien pozīciju meklēšanas rezultātus, bet arī mājas lapas apmeklējuma skaitu un pat veiktos pirkumus! Piedāvājam veikt tehnisko mājas lapas auditu, drošības auditu, kā arī mobilo ierīču atbilstības testu, palīdzot ikvienam biznesam attīstīties digitālajā vidē!

Kas ir tehniskais mājas lapas audits? Vai man tāds nepieciešams?

Tehsniskais mājas lapas audits nav tikai ātrums, kādā ielādējas lapa. Arī ātrumu ietekmē daudzi faktori, kurus ne vienmēr pats mājas lapas īpašnieks saviem spēkiem var noteikt. Tikpat būtiska ir mājas lapas uzbūve vai koks. Sakārtota un pareiza mājas lapas struktūra atvieglo sistēmas darbu un atvieglo serveri. Ne mazāk būtiska tā ir attiecībā uz SEO.

Būtiski ir atrast koda kļūdas, kas noslogo serveri un slikti ietekmē meklētāju optimizāciju. Salauzto saišu (error 404) atrašana un atbrīvošanās no tām.

Lielākoties lietotāja pieredzi ietekmē arī tehniskās lietas. Būtiski notestēt un konstatēt tehniskās nepilnības, kas piemēram, saistītas ar pasūtījuma veikšanu vai apmaksu. Nereti mājas lapas vai e-komercijas turētājs pat nenojauš ar kādām tehniskām problēmām saskaras viņa lietotāji.

Tehniskais audits būtu jāveic katram e-komercijas vai sarežģītākas mājas lapas turētājam, lai pārliecinātos, ka nekas nestājas ceļā viņa konversijai ar lietotāju.

majas_lapas_audits

Kādas ir izmaksas mājas lapas auditam?

Izmaksas atkarīgas no resursa apjoma un sarežģītības, kā arī no veicamā audita līmeņa. Mūsu tehniskais speciālists labprāt Jums izstāstīs vairāk par iespējām un radīs Jums piemērotāko risinājumu, lai lieki netērētu Jūsu laiku un līdzekļus.

SEO OPTIMIZĀCIJA UN AUDITS

 

Mēs ar Jums sazināsimies

Lūdzu ievadiet vārdu!
Lūdzu ievadiet e-pasta adresi!
Lūdzu ievadiet tālruņa numuru!
Lūdzu ievadiet jautājumu!
Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts!
Sazinies ar mums, zvanot pa tel. +371 22011444 vai raksti uz info@mediaparks.lv